Do nowej odsłony strony pozostało 16 dni

england   hungary

Bezpłatny egzamin próbny IELTS


2013-05-22 23:40:28 | autor: pwsz.krosno.pl

31 maja o godz. 10:00 w Studium Języków Obcych odbędzie się bezpłatny egzamin próbny IELTS, adresowany do osób, które chciałyby studiować zagranicą (wersja IELTS Academic). Jeśli i TY chciałbyś sprawdzić poziom swoich umiejętności językowych, zgłoś chęć uczestnictwa u lektorów Studium Języków Obcych do środy 29 maja.

IELTS to jeden z bardzo szerokiej oferty egzaminów Cambridge, które są najbardziej prestiżowymi i najbardziej rozpoznawalnymi testami języka angielskiego na całym świecie. Certyfikaty University of Cambridge honorowane są przez znane korporacje i firmy w Polsce. To dokument istotny w procesie rekrutacji na różne stanowiska - atut w Twoim porfolio i życiu zawodowym.

Bezpłatne egzaminy próbne (tzw. Pretestings) na różnym poziomie (poziom B1: PET, BEC Preliminary, poziom B2: FCE, BEC Vantage i poziom C1 : CAE, BEC Higher) organizowane są regularnie w Studium Języków Obcych kilka razy w roku. Jeśli myślisz o zdobyciu międzynarodowego certyfikatu z języka angielskiego, skorzystaj z oferty Ośrodka Egzaminacyjnego British Council przy PWSZ w Krośnie. Zapytaj w Studium Języków Obcych!